www.archive-com-2013.com » COM » L » LAUGS

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

    Archived pages: 75 . Archive date: 2013-10.

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek - vakantiewoning, vakantiehuis en groepsaccommodatie in Limburg en de Voerstreek
    Descriptive info: .. Welkom.. Landgoed Cortils.. Sint Martens-Voeren.. Reijmerstok.. Bommerig.. Op de kaart.. Regio Informatie.. Over ons.. Activiteiten.. Prijslijst.. Last-minutes.. Contact/boeking.. Links.. Sitemap.. Disclaimer.. Algemene voorwaarden.. Welkom!.. Bijzondere vakantiehuizen en groepsaccommodaties in de Voerstreek en Limburg.. Verhuur van sfeervolle, authentieke en unieke vakantiewoningen in de Belgische Voerstreek en Zuid Limburg.. Op steenworpafstand van de historische steden Maastricht, Luik en Aken.. Voor de Herfstvakantie hebben we nog vele leuke mogelijkheden, ook groepsaccommodaties!.. Kijk op onze.. facebookpagina.. voor laatste nieuws, last-minutes en leuke tips over de Voerstreek.. Accommodatie Landgoed Cortils, Dalhem.. -.. overnachten op een kasteel in België.. -.. Deze stilteplek heeft zijn oorsprong in de Karolingische tijd en is gelegen in een prachtige beekdalvallei.. Gelegen tussen de Voerstreek en de uitlopers van de Ardennen, in Wallonië, vlakbij Maastricht en Luik.. • gezellige vakantieappartementen voor 1-8 personen.. • groepsaccommodatie tot 30 personen.. • ook mogelijkheid voor vergaderingen, werkweken, workshops.. • steekwoorden: rust, natuurliefhebbers, wandelvakantie, overnachten in een kasteel, land van Herve, Luik, romantisch weekend, gezinsvakantie, prachtige ligging, Abdij Val-Dieu.. Vakantiehuis in St.. Martens-Voeren, Voerstreek..  ...   heuvelachtig landschap, forel eten, Moeder de Gans, Voerstreek.. , vakantie,.. wandelen in limburg.. ,.. VVV Zuid Limburg.. Groepsaccommodatie Reijmerstok, Zuid Limburg (NL).. sfeervolle en avontuurlijke accommodatie.. De monumentale vakwerkboerderij uit 1840 werd gerestaureerd en fantastisch gecombineerd met een vakwerkschuur van elders uit het dorp.. Het geheel is een paradijsje geworden voor een heerlijk weekend of korte vakantie in Limburg.. Ook zeer geschikt voor vergaderingen, trainingen en workshops.. Gelegen vlakbij Maastricht, Gulpen en Aken.. • 2 avontuurlijke groepsaccomodaties 10-22 personen.. • te combineren tot 44 personen.. • steekwoorden: familieweekend, reünie, avontuurlijke architectuur, heuvelachtig gebied, sfeervol, echte aanrader, Gulpen, Maastricht, Aachen, Luik, authentieke accommodatie, vakantie met kinderen.. Vakantiehuis Bommerig, Geuldal, Zuid Limburg (NL).. vakantiewoning in Limburg voor rustzoekers en natuurliefhebbers.. In het hooggelegen gehuchtje Bommerig staat dit leuke vakantiehuis met een prachtig uitzicht op natuurgebied het Geuldal.. Een plek om tot rust te komen!.. • vakantiehuis voor 2-6 personen • steekwoorden: vakwerkhuisje, unieke ligging, wandelen zuid limburg, prachtige omgeving, Epen, Mechelen, Zuid-Limburg, appartement, vakantiehuis 2,3,4,5,6 personen.. Tweet.. © 2010 Laugs.. com.. |.. Contact..

    Original link path: /
    Open archive

  • Title: Laugs.com - We rent extraordinary holiday residences and group accommodations
    Descriptive info: Welcome.. Cortils Estate.. Farmhouse Bommerig.. On the map.. The Limburg Area.. About us.. Activities.. Price list.. Contact/booking.. Useful links.. General Conditions.. Lovely holiday cottages in Belgium, beautiful countryside.. We rent extraordinary holiday homes and group accommodations in the South of Holland and Belgium.. Here you will find information about the magnificent accommodations for rent in the border region of Belgium and The Netherlands.. We offer unique holiday residences and guest suites at Cortils Estate at the edge of the Ardennes, half-timbered houses in the Belgian border region (De Voerstreek) and group accommodations in the South Limburg Mergelland.. Cortils Estate, Dalhem (Belgium).. This quiet place finds its origins in the Carolingian period and is located in a beautiful stream valley.. • cozy accommodation for 1-8 persons.. • group accommodation up to 30 persons..  ...   • 5 pleasant holiday residences for 2-8 persons.. • pets are welcome.. Group accommodation Reijmerstok, South Limburg (The Netherlands).. The historic half-timbered farmhouse dates from 1840.. It has been restored and impressively combined with a half-timbered barn from elsewhere in the village.. As a whole it has become a small paradise for a lovely weekend or short holiday.. It is also very suitable for meetings, trainings and workshops.. This accommodation is situated near the cities of Maastricht, Gulpen and Aachen.. • 2 group accommodations for 10-22 persons.. • combined up to 44 persons.. Farmhouse Bommerig, Geuldal, Zuid-Limburg (The Netherlands).. In the small village Bommerig this half-timbered house can be found.. It has a marvelous view over nature reserve Het Geuldal.. A perfect place for a relaxing stay!.. • half-timbered house for 2-6 persons..

    Original link path: /en/index.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek - groepsaccommodatie en natuurvakantie op Landgoed Cortils, overnachten in kasteel!
    Descriptive info: Landgoed Cortils, Dalhem (B).. Vakantieappartementen, logies, groepsaccommodatie op een kasteel in een schitterende landelijke omgeving.. Overzicht.. Chateau Cortils ligt verscholen temidden van een prachtige paardenvallei, 20 minuten ten zuiden van Maastricht en 4 kilometer van Visé aan de Maas.. Het is gesticht in de Karolingische tijd in 941, maar de huidige gedaante van het kasteel stamt voor een belangrijk deel uit de 17de eeuw.. Ondanks het feit dat de tijd lijkt te hebben stilgestaan op dit ongerepte domein van 76 hectare, is de afgelopen jaren alle benodigde comfort in het kasteel aangebracht.. Verder worden er plannen gemaakt voor een culturele wedergeboorte van dit landgoed, waarbij de puurheid onaangetast blijft.. Landgoed om tot jezelf te komen.. In onze huidige tijd waarin verwarring en chaos groeiend lijken, biedt Cortils de mogelijkheid om vanuit een wezenlijke stilte de mens zichzelf te laten hervinden, te inspireren, kennis te laten vergaren en deze uit te dragen.. Graag opent het zijn poorten voor ieder die aan deze nieuwe culturele ontwikkeling een bijdrage wil leveren.. Daarnaast blijft het mogelijk gastenverblijven te huren voor de stilte- en natuurliefhebber.. Het kasteel is gelegen in een beekdal.. De benadering over de oprijlaan van een halve kilometer is al  ...   toegankelijk is voor gasten.. De tennisbaan ligt uitnodigend ernaast, de workshopruimte (die apart te huren is) erachter.. Rondom de voorhof - de Cortil- ligt aan de ene zijde de voormalige orangerie en het gastenverblijf.. Aan de andere zijde is het te restaureren koetshuis gelegen, waar een eetzaal gerealiseerd zal worden.. Zoals een boom in zijn groei het ruisen van de bladeren horen laat, zoals de beek zijn stromende water zingen laat, zo laat Cortils zich klinken.. Moge zijn fundamenten uw fundamenten, als individu of groep, versterken.. Moge uw hart geraakt en verwarmd worden.. En moge de bijzondere kwaliteit van deze plek een uitnodiging zijn tot een nieuwe harmonie.. Hier te huur.. Bordesverblijf (2-8 personen) ».. Balkonverblijf (4-10 personen) ».. Torenverblijf (2-5 personen) ».. Orangerie (2-6 personen) ».. De Oude Kapel (2-6 personen) ».. Gastenverblijf (1-2 personen) ».. Eventuele combinaties voor grotere groepen zijn uiteraard ook mogelijk.. Meer informatie.. Sfeerfoto's Landgoed Cortils en omgeving ».. Routebeschrijving naar Landgoed Cortils ».. Prijzen Landgoed Cortils ».. Een impressie van Chateau Cortils door een van onze bezoekers.. ».. Steekwoorden: Wandelvakantie, gezinsvakantie, romantisch weekend,.. vakantieappartementen, vakantiehuizen, omgeving Luik, landelijk gelegen kasteel, rust, natuurliefhebber, heuvelachtig landschap, Voerstreek, Land van Herve, België, Wallonië.. , buitenleven, landhuis..

    Original link path: /nl/cortils/index.html
    Open archive
  •

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek - Vakantiehuis voor 2,4,6,8 personen in de Voerstreek
    Descriptive info: Vakantiehuis St.. Martens-Voeren, Voerstreek (B).. Sfeervolle vakantiehuizen in de Voerstreek, mogelijkheden voor 2-8 personen.. Martens-Voeren (B).. Het dorp St.. Martens-Voeren ligt centraal in de landelijke Voerstreek en één heuvel verwijderd van Nederlands Zuid-Limburg of het Waalse land van Herve.. Het is een goede uitvalsbasis voor uw vele wandelingen door de natuur of naar één van de vele bezienswaardigheden in de streek.. Ook liggen de historische steden Maastricht, Luik en Aken slechts op een steenworp afstand verwijderd.. Aan de rechterkant vindt u uitgebreide informatie over de vakantiehuizen.. Deze parel van St.. Martens-Voeren ligt aan de rand van het dorpje.. De oudste delen ervan dateren uit het midden van de 16de eeuw, de nieuwste delen uit 2006.. Voor de restauratie ervan bleek het onoverkomelijk het geheel te demonteren.. Het gebouw stond op drijfzand.. De gehele toenmalige toestand werd minutieus in kaart gebracht, en de houtskeletten na demontage naar het nabijgelegen dorp St.. Pieters-Voeren gebracht, waar timmerlieden het vakkundig restaureerden.. Uiteindelijk zijn de oude vakwerkdelen en silexgebouwen weer op hun oorspronkelijke plek herbouwd en aangevuld met enkele andere woningen, die volgens dezelfde traditionele bouwmethoden en ecologische principes verwezenlijkt zijn.. Middeleeuwen.. De gezellige vakantiehuizen, voorzien van alle comfort, staan  ...   en fietsen in de Voerstreek.. Deze bouwwijze en de keuze van materialen en kleur geven het interieur een oerkracht en een warmte waardoor u zich er meteen thuisvoelt.. Buiten dit ‘nest’ ligt de veelgeprezen natuur van de Voerstreek op slechts enkele minuten loopafstand verwijderd.. U kunt gebruik maken van het veelgeprezen fietsroutenetwerk en wandelnetwerk.. Kaarten zijn bij ons verkrijgbaar.. Zowel St.. Martens-Voeren zelf als de omliggende kerkdorpen hebben vele gezellige terrasjes en eetgelegenheden.. Tip: Moeder de Gans in Teuven!.. Zie ook:.. - Artikel in Seasons dec 2011.. - Artikel in Happinez 2010.. - Boek 'Logeren op (te) gekke plekken' 2010.. - Boek 'Voeren buiten de lijntjes' 2009.. - Artikel in Woon Engelse Stijl 2008.. Kleine Huis nr.. 4 (vakantiehuis voor 2-5 personen) ».. Wentelhuis nr.. 5 (vakantiehuis voor 2-6 personen) ».. Hoekhuis nr.. 6B (vakantiehuis voor 2-8 personen) ».. Oude Huis nr.. 6C (vakantiehuis voor 2-8 personen) ».. Nieuwe Huis nr.. 53 (vakantiehuis voor 2-8 personen) ».. Sfeerfoto's St.. Martens-Voeren en omgeving ».. Routebeschrijving naar St.. Martens-Voeren ».. Prijzen St.. Martensvoeren ».. Steekwoorden: wandelvakantie, gezinsvakantie, romantisch weekend, België, Limburg, Vlaanderen, Voerstreek, vakantie jonge kinderen, natuurliefhebbers, landelijke omgeving, buitenleven, ecologische vakantiehuizen, natuurlijke vakantiehuizen, heuvels, heuvelachtig landschap..

    Original link path: /nl/martensvoeren/index.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Limburg 20 personen Groepsaccommodatie Reijmerstok - Zuid-Limburg huur deze bijzondere groepsaccommodatie
    Descriptive info: Groepsaccommodatie Reijmerstok, Zuid-Limburg (NL).. Twee bijzondere gerestaureerde vakwerkhuizen voor groepen van 16-20 personen.. Deze accommodaties zijn gelegen midden in het dorpje Reijmerstok, vlakbij Gulpen in het groene Heuvelland, en bieden ieder plaats aan 16-20 personen.. Als u op tijd bent is er de mogelijkheid om beide accomodaties te huren zodat er ook groepen van maximaal 40 personen kunnen verblijven.. U zult genieten in een sfeervol, mooi gerestaureerd vakwerkhuis danwel vakwerkschuur, met alle luxe van deze tijd.. Reijmerstok is van nature een droogdal waar het regenwater afgevoerd werd van het plateau naar het Gulpdal.. Enkele drinkwaterpoelen en putten deden dit kerkdorp ontstaan.. De vakwerkschuur stond eerder elders in Reijmerstok in een onoverzichtelijke bocht.. De balken werden genummerd en het skelet werd gedemonteerd.. Later vond ze haar plek hier aan het plein in Reijmerstok, waar ze nu een halfopen binnenhof vormt met een ander oud vakwerkhuis.. Beschermd monument.. Het Woonhuis dateert uit de eerste helft van de negentiende eeuw en is een beschermd monument.. Het schuurgedeelte is bij  ...   verrassende elementen.. De Schuur is in dezelfde stijl gebouwd als het naastgelegen huis en vormt daarmee een halfopen binnenhof.. Gebouw verhuisd.. Deze vakwerkschuur stond vroeger elders in Reijmerstok, in een onoverzichtelijke bocht.. Het gebouw werd volledig getransplanteerd naar zijn nieuwe plek, aan het plein van Reijmerstok, waar ze nu een halfopen binnenhof vormt met de oude boerderij.. De grote binnenhof, die gedeeltelijk overdekt is, kan men vanuit het hele gebouw ervaren, met name vanaf de open galerij op de verdieping en de grote vide in de schuur zelf.. Het geheel is op zeer bijzondere wijze en met gebruik van natuurlijke materialen, ingevuld tot een prachtig huis, waar het goed toeven is.. Reijmerstok Woonhuis (verblijf tot 20 personen) ».. Reijmerstok Schuur (verblijf tot 20 personen) ».. Sfeerfoto's Groepsaccomodatie Reijmerstok en omgeving ».. Routebeschrijving naar Groepsaccomodatie Reijmerstok ».. Prijzen Groepsaccomodatie Reijmerstok ».. Steekwoorden: groepsvakantie, groepsvakantiehuis, wandelvakantie, natuurliefhebbers, heuvelachtige omgeving, actieve vakantie, gezinsvakantie, grote groepen, grote gezinnen, sfeervolle groepsaccommodatie, heuvellandschap, limburg, zuid-limburg, mergelland, gulpen, voerstreek, grensstreek België, vergaderaccommodatie, workshopaccommodatie..

    Original link path: /nl/reijmerstok/index.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Limburg 6 tot 8 personen- Sfeervol Vakantiehuis met uitzicht Geuldal Zuid-Limburg
    Descriptive info: Vakantiehuis voor 6 tot 8 personen Limburg (NL).. 'Boerenhuis Bommerig'.. Boerenhuis Bommerig ligt aan het Geuldal in Zuid-Limburg.. Boerenhuis Bommerig, Zuid-Limburg (NL).. Het vakantiehuis in het gehucht Bommerig , gemeente Mechelen heeft een prachtige ligging in natuurgebied Het Geuldal.. Via een landweggetje bereik je, al slingerend de berg omhoog, het schattige vakwerkhuisje.. Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 tot 8 personen.. Omgeving.. Het Geuldal is een schitterend beekdallandschap met kleine beekjes en de Geul die door het gebied heen loopt.. De meanderende beek stroomt door de weilanden en bossen.. Het weidse uitzicht aan de achterzijde van het huis is prachtig! U kijkt uit over het glooiende dal met weilanden omzoomd door knotwilgen en oude hagen waar koeien en schaapjes grazen.. Een ideale omgeving voor fervente wandelaars, fietsers en natuurliefhebbers.. In de schattige dorpjes met de voor dit gebied zo kenmerkende vakwerkhuizen kunt u volop kennis maken met de Limburgse gastvrijheid.. Een lekker kopje koffie met Limburgse vlaai, een heerlijk glas bier op een terras, een goed verzorgde maaltijd bij een haardvuur.. Het huisje.. Het vakwerkhuis is een rijksmonument en heel bijzonder om een keer in te verblijven!.. U komt het huis binnen via de meest rechtse blauwe deur en bent dan in de nieuwe keuken met afwasmachine, vijfpits-gasstel, oven, wasmachine en koelkast met diepvrieslade.. Er is een ronde tafel met stoelen, een radio/ cassettespeler.. Er staat een kinderstoel.. De houtkachel staat er aleen voor de sier en mag niet gestookt worden.. Een hoge keukenkast en de kamer grenzend  ...   tuintafel en vele tuinstoelen kunt u overal in het gras neerzetten.. Verdieping.. In de gang is de trap die naar de bovenverdieping leidt.. Eerst komt u op een tussenverdieping waar een heerlijke stoel staat en ook een werktafeltje met uitzicht over het dal.. Hier kunt u zich prima terugtrekken om te schrijven, lezen of studeren.. Een goed gevulde boekenkast geeft genoeg gelegenheid.. De trap voert dan verder naar de slaapkamers en de tweede badkamer met douche en toilet.. Er zijn twee slaapkamers met drie eenpersoonsbedden, op iedere slaapkamer is een wastafel met warm en koud stromend water.. Een kinderledikantje is aanwezig.. Op de tweede etage staan nog twee eenpersoonsbedden onder het schuine dak met dakraam.. Het huis biedt plaats voor zes tot acht personen.. Er is bedlinnen- en handdoek service.. Huisdieren zijn in dit huis niet toegestaan.. Er mag in dit huis niet gerookt worden.. Er is geen internet.. Aankomsttijden vanaf 16.. 00 uur 's middags, vertrektijd uiterlijk om 10.. 00 uur.. (afwijkende tijden in overleg).. Inventaris.. Om een inventarislijst op te vragen kunt u ons.. een e-mail sturen.. Vergeet niet de betreffende accomodatie erbij te vermelden.. Begane Grond.. 1e Verdieping.. 2e Verdieping.. Sfeerfoto's Boerenhuis Bommerig ».. Routebeschrijving Boerenhuis Bommerig ».. Prijzen accomodatie Bommerig ».. De mooie foto's van dit huis zijn gemaakt door Emile Verhijden.. website Emile Verhijden.. Steekwoorden: wandelvakantie, rustzoekers, rustvakantie, natuurgebied, vakantiehuis 6 personen, vakantiehuis 8 personen, mergelland, zuid-limburg, epen, mechelen, vakwerkhuisje, vakantiehuis met uitzicht, wandelaars, geuldal, heuvelachtig landschap, landelijk gelegen gebied, rustig gelegen vakantiewoning, cottage..

    Original link path: /nl/bommerig/index.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek - Op de kaart
    Original link path: /nl/kaart.html
    (No additional info available in detailed archive for this subpage)

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek - Regio informatie Voerstreek Zuid-Limburg Maastricht Aken Luik
    Descriptive info: Vakantiehuis Voerstreek en Zuid-Limburg regio informatie.. Uitstapjes, bezienswaardigheden, wandelen, fietsen en allerlei andere leuke dingen om te doen!.. Leuke activiteiten, eten en drinken, bezienswaardigheden, speciaal voor kinderen, bij regen of zonneschijn.. !.. Alles in de (nabije) omgeving van uw vakantiehuis in de Voerstreek, Zuid-Limburg of het land van Herve.. Klik op onderstaande links voor meer informatie:.. Fietsverhuur:.. 't Zinkviooltje.. - voor Reijmerstok en Bommerig.. Fietsverhuur Rudy Pinckers.. - voor Voeren en Cortils.. Zwemmen:.. Zwemparadijs Mosaqua Gulpen.. -wegens renovatie gesloten van 1 okt 2012-30 april 2013.. Buitenzwembad camping natuurlijk limburg remersdaal.. -open juli en augustus- eenvoudig zwembad.. Dagstrand Oost-Maarland.. - buiten zwemmen in de Maas, met strandje.. Sauna, thermaal baden:.. Thermae Valkenburg.. Carolus Thermen Aachen.. Wandelen:.. Wandelpaden - Berneau - voor Cortils.. Originele wandelingen in België.. Reisroutes BE.. Wandelzoekpagina BE.. Wandelzoekpagina NL.. Lindengroen - Kruidenproeverij en wandelingen.. Attractieparken/ bezienswaardigheden/ activiteiten:.. Minder dan 1 uur reistijd:.. Lammetjesdagen 2013.. - van 5 januari - 1 april zijn de lammetjesdagen in Schaapskooi Mergelland.. Pretpark de Valkenier - Valkenburg.. Speeltuin Fort Willem Maastricht.. Openluchtmuseum Bokrijk.. (53 min).. De mijn van Blegny.. - te wandelen vanaf Cortils.. De toren van Eben-Ezer.. Wereldtuinen Mondo Verde.. Sprookjesbos Valkenburg.. Aquariummuseum Luik..  ...   Maaskade in Luik.. Brocante/antiek:.. Vrijdagochtend: Blvd de la Constitution in Luik.. Zondagochtend: oude veehallen in Battice.. Antiekmarkt Tongeren.. Tuinen/ kwekerij:.. Kwekerij Roger Bastin in Aalbeek.. Open tuinen Limburg.. Foodies:.. Chateau Dalhem.. - wandel van Cortils naar de wijngaard van Bart Nyssen.. Heerlijk Heuvelland.. - alle streekproducten en boerderijwinkels van Voerstreek en Heuvelland bij elkaar.. Eetwinkel - Meertens in Gulpen.. - veel mooie limburgse streekproducten, zoals limburgse sjink, mergelkaas etc.. Eetcafé/ restaurant:.. Herberg Moeder de Gans - Teuven.. Café Modern - Teuven.. Le Barbeau - Sippenaken.. Gasthof Blanckthys - 's Graven-Voeren.. De Zwarte Ruiter - Gulpen.. Restaurant Du Nord - Noorbeek.. De pannenkoekenmolen - Gulpen.. A gen ing - Reijmerstok - ook voor grote groepen.. Chique restaurant:.. Hof de Draeck - Voeren.. Altembrouck - Voeren.. Chateau Neercanne - Kanne.. Cateraars:.. Indonesisch - De Klapperboom.. Delicieux catering en kookworkshops.. Adventurecook - ook barbeque.. BBQ Meertens Gulpen.. - de barbeque specialist van het heuvelland.. Avondje uit:.. Openlucht Theater Valkenburg.. Filmtheater Lumière Maastricht.. Opera Luik.. Toneelgroep Maastricht.. Verzamelsite Belgische attracties en musea:.. Attracties, musea in België.. Verzamelsite Limburgse kastelen:.. Kastelen in Limburg.. VVV - kantoren:.. VVV Voerstreek.. VVV Basse-Meuse.. - voor Cortils.. VVV Zuid-Limburg.. VVV-Provincie Luik..

    Original link path: /nl/regio.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek - Over ons
    Descriptive info: Dat u nu vakanties in onze prachtige vakantiehuizen kunt doorbrengen, is ontstaan uit mijn passie voor het bouwen met natuurlijke materialen en mijn voorliefde voor gebouwen waar de geschiedenis zijn sporen heeft achtergelaten.. Met alle respect voor het werk en het beleven van mijn voorgangers probeer ik in dezelfde trilling het gebouw weer aan te passen aan deze tijd en weer bruikbaar te maken.. Mijn vrouw Constance en ik richten het dan in tot één harmonisch geheel.. Belevenis.. Sommige van deze gerestaureerde gebouwen zijn te groot voor één gezin om in te wonen, maar uitermate geschikt om met meerdere gelijkgestemden samen te zijn en bij te praten in een warme huiselijke omgeving.. Sommige  ...   cursussen, wandelaars en natuurliefhebbers.. Waar genoegen.. Het is iedere keer weer een waar genoegen voor mij te zien hoe telkens weer genoten wordt van mijn creaties die met veel inspiratie tot stand zijn gekomen; een genoegen ook te zien hoe de gasten binnenkomen en zich meteen thuisvoelen.. Tegelijkertijd ontwerpen, bouwen, inrichten, en gastheer zijn is echter onmogelijk.. Een team van medewerkers is er nu beschikbaar voor u om alles naar uw wens te laten verlopen.. Contactpersonen waar u uw boeking kunt regelen, gastheren of gastvrouwen om u te verwelkomen en de nodige mensen achter de schermen om het op orde te houden en te verbeteren.. Ik wens u een aangenaam verblijf!.. Boudewijn Laugs, architect..

    Original link path: /nl/over-ons.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek Groepsaccommodatie Limburg- Wat kun je doen? Enkele Leuke tips!
    Descriptive info: Bronnenwandeling in de Voerstreek, mooiste wandelroute van Vlaanderen.. De 8,5 kilometer lange wandeling langs de Voerse bronnen wist te overtuigen met haar glooiende landschappen, prachtige uitzichten en haar avontuurlijke paden.. Deze.. bronnenwandeling.. leidt je door en langs enkele natuurgebieden van het Agentschap voor Natuur en Bos: het Broekbos, het Konenbos en het Vlaamse Natuurreservaat Veursvallei.. Wandelen met gids in de Voerstreek.. We kunnen op verzoek een wandeling onder leiding van een gids organiseren.. Uit eigen ervaring kan ik zeggen dat het erg boeiend is.. Zo loop je over de oeroude zeebodem, waar je nog fossielen kunt vinden van pijlinktvissen! En is  ...   Neem ruim van te voren contact met ons op als u een gids wenst te reserveren.. Reserveer hier uw gids.. Workshop echte Limburgse vlaai bakken.. , rijstevlaai bakken, workshop pizza bakken in houtoven.. De Bakster.. - komt bij u op locatie! Contact:.. Tel: 043-4572507/ 06-39857663.. Brede Hoolstraat 12 - 6274 NG Reijmerstok / website:.. Bakster.. nl.. e-mail:.. info@bakster.. nl.. Kruidenwandeling en proeverij.. Herborist Anne van der Linden laat u tijdens een kruidenwandeling door het kalkrijke Zuid-Limburgse heuvelland kennismaken met diverse inheemse planten.. Contact:.. Tel: +31 (0)6-50575029.. website:.. Kruidenproeverij Lindengroen.. info@kruidenproeverij.. Voor meer activiteiten, neem ook eens een kijkje bij.. of.. Toerisme Limburg..

    Original link path: /nl/activiteiten.html
    Open archive

  • Title: Vakantiehuis Voerstreek en groepsaccommodatie Limburg Prijzen 2013
    Descriptive info: Vakantiehuizen en groepsaccommodaties 2013.. weekend:.. van vrijdags 15:00 uur tot uiterlijk 's maandags 10:00 uur *.. midweek:.. van 's maandags 15:00 uur tot vrijdags 10:00 uur.. week:.. van maandag 15:00 uur tot maandag 10:00 uur óf vrijdag - vrijdag.. * bij vertrek op zondag geldt het volledige weekend tarief.. ***LET OP! ***.. De zomervakantie valt onder het normale tarief!!!.. Feestdagen 2014.. Pasen (18 t/m 22 april), Hemelvaart (28 mei t/m 2 juni), Pinksteren (6 t/m 10 juni), Kerst en Oud en Nieuwperiode (20 december t/m 6 januari, alleen hele weken).. laagseizoen:.. 7 januari - 14 februari 2013.. last-minute boekingen.. normaal.. Alle periodes behalve feestdagen en laagseizoen.. minimumprijs.. = midweek prijs (ook voor 2 nachten in midweek!).. Last-minute.. = binnen 7 dagen vóór aankomstdatum boeken.. Dagprijzen voor arrangementen, workshops, doordeweekse bedrijfsuitstap en dergelijke in overleg.. Bij boekingen voor 1 dag in het weekend, geldt de prijs voor het gehele weekend.. Verzendkosten vergeten spullen: voor vergeten spullen brengen we 3€ in rekening bovenop de verzendkosten.. Groepsverblijf Landgoed Cortils.. aantal personen.. periode.. weekend.. midweek.. week.. tot 22 personen.. 1420.. 918.. 1723.. laag.. 1136.. 734.. 1381.. feestdagen.. 2044.. 2295.. eindschoonmaak.. energiekostenvergoeding.. huisdier (in overleg).. toeristenbelasting.. bedlinnen (optioneel).. handdoekenset (optioneel).. hout.. borgsom.. € 90..  ...   huisdier.. € 35.. € 35 / wknd-midw.. € 50/week.. niet toegestaan.. Orangerie.. 2-6 personen.. 305.. 255.. 220.. 405.. 520.. 710.. huisdier.. € 35.. niet toegestaan.. Gastenverblijf.. 1-2 personen.. 115.. 100.. 245.. 400.. € 30.. € 20 / wknd-midw.. €35/week.. Oude kapel.. 280.. 500.. 545.. € 4 / set.. € 6/ doos.. « terug naar vorige pagina.. Kleine Huis.. 1-4 personen.. 240.. 205.. 415.. 195.. 350.. 345.. 610.. € 6 per zak.. € 100.. Wentelhuis.. 2 personen.. 275.. 235.. 485.. 190.. 395.. 3-6 personen.. 295.. 580.. 250.. 490.. 865.. Dit huis is te combineren met het hoekhuis voor totaal 14 personen.. Oude Huis.. 260.. 435.. 3-8 personen.. 315.. 265.. 570.. 650.. 1025.. € 45.. Hoekhuis.. tot 8 personen.. 450.. 380.. 300.. 675.. 1070.. bedlinnen (optioneel).. Dit huis is te combineren met het wentelhuis voor totaal 14 personen.. Nieuwe huis (nr.. 57).. 325.. Woonhuis.. 16 - max 20 personen.. 1114.. 780.. 1379.. 891.. 624.. 1103.. 1613.. 1952.. € 90.. €110/week.. € 1,35 p.. /nacht.. € 7,00 p.. Verkrijgbaar bij buurtwinkel op het plein.. € 200.. Schuur.. 1167.. 796.. 1432.. 934.. 637.. 1146.. 1729.. 2069.. / nacht.. Boerenhuis Bommerig.. 375.. lfeestdagen.. 750.. zomervakantie.. nvt.. 700.. handdoeken (optioneel).. / nacht.. € 4 p..

    Original link path: /nl/prijslijst.html
    Open archive

  •

    Archived pages: 75